Якими повинні бути аніматори

У Вашої дитини черговий день народження? Найперше що потрібно згадати – яка програма у вас була в минулому році, і як святкування проводили друзі іменинника. Щоб не повторюватись. Також дуже важливо дізнатись, що подобається дитині саме сьогодні. Це не простовипадкові питання, а дійсно важлива інформація для організації цікавого свята. Тоді можна буде запросити аніматора у Львові, який би відповідав новим інтересам дитини. Адже слід пам’ятати – діти дуже швидко дорослішають, і їх зацікавленості змінюються.

Що потрібно враховувати під час пошуку аніматора

На сьогодні є багато студій, які можуть організувати свято від А до Я, також є приватні аніматори, які пропонують свої послуги всім охочим. Кому більше довіряти, залежить від замовника, але працівники студій викликають більше довіри. Це пов’язано з безліччю нюансів:

  • Здоров’я аніматорів. Найбільше про що переживають батьки – це здоров’я дітей. Якщо аніматор хворий, це загроза для малечі, яка буде з ним контактувати. І добре якщо в такого горе-артиста лише звичайна простуда, а не щось більш серйозне. Студії вимагають від своїх працівників наявності медичної книжки, і регулярно відправляють на медичний огляд. В роботі з дітьми потрібно враховувати кожен нюанс.
  • Шкідливі звички. Дуже неприємно, коли на дитяче свято приходить п’яний аніматор. Він є загрозою для дітей. Професійні студії не зацікавленні в псуванні своєї репутації, тому прискіпливо обирають аніматорів, навіть враховуючи наявність шкідливих звичок. Подекуди від артистів вимагають навіть не курити перед контактом з дітьми, щоб не біло відчутно запаху тютюну.
  • Цікава шоу-програма. Конкурси, ігри та інші розваги підбираються в залежності від віку і інтересів іменинника. Для дітей дошкільного віку програма достатньо сильно відрізняється від тієї, яка використовується на святі дітей шкільного віку, або підлітків.
  • Артистизм. Аніматор – це не просто артист розмовного жанру. Для нього важливо перевтілюватись в роль, відчувати аудиторію і вміти донести свій посил. Якщо аніматор відчуває себе невпевнено, запинається, плутає текст і не може впоратись з хвилюванням, це помітять навіть найменші діти. Звісно, їм буде нецікаво, а батькам залишиться лише шкодувати про витрачені даремно кошти.
  • Вміння спілкуватись з дітьми. Діти можуть бути різними, тому важливо щоб аніматор зміг знайти з ними спільну мову, зацікавити, розвеселити, утішити і не тільки. Плюсом для артиста були б педагогічні навички.

Івент-агенція https://pikan.com.ua/ прискіпливо відноситься до відбору аніматорів, тому обравши цю студію, за своє свято можна не перейматись.