На що варто звертати увагу вибираючи ортопедичний матрац для ліжка?

Нині така продукція, як матрац односпальний, ортопедичний, з блоком незалежних пружин і інші його види користуються великою популярністю у тих, хто активно бореться з безсонням або просто віддає данину моді. У спеціалізованих магазинах або на сторіночках мережі Інтернет можна побачити не лише матрац надувний односпальний, але і подібний виріб з функцією підігрівання. Проте вибираючи розмір такої продукції, треба враховувати певні особливості.

Передусім, необхідно виміряти ліжко, для якого купується матрац. Останній повинен відповідати по довжині і ширині спальної поверхні. Якщо ви підбираєте матрац для ліжка двоспального типу, то тут можна розв’язати проблему, як за допомогою двох односпальних, так і одного великого матраца. Врахуйте, що повноцінно відпочити вдасться у тому випадку, якщо ортопедичний матрац по довжині перевищуватиме ваше зростання приблизно на 15-20 см

матрац марсала матролюксОстаннім часом в моді нестандартні ліжка, на які треба замовляти ортопедичні матраци аскона певної форми і товщини. Приміром, виробник на ваше прохання може зробити матрац 80х190 см для ліжка дитини або 250х250 см для великого ложа, встановленого в спальні.

Варто відмітити той факт, що якщо, приміром, матрац односпальний ви замовили нестандартного розміру, то його вартість автоматично збільшується від 5 до 60Кроме того, залежно від змінюваних параметрів, термін виготовлення виробу може затягнутися від декількох днів до двох місяців. Це залежить від того, на яку фабрику ви звернулися: вітчизняного або імпортного виробництва.

Також треба звернути увагу на висоту матраца, залежну від його типу і наповнювача. Наприклад, наматрацник має висоту 3-4 см, матрац надувний односпальний — 22 см, пружинний — від 18 до 24 см, а безпружинний — від 15 до 18 см Природний, що чим товще матрац, тим дорожче він коштуватиме.

Цілком природно, що в основному ліжка розраховані під стандартні розміри матраців : 70х160, 80х160, 70х200, 80х200, 90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200, 200х200 см Дитячі моделі мають наступні стандартні розміри: 60х120 см і 70х140 см Проте найпоширенішими розмірами, які найчастіше купують, є наступні: 90х190 см (односпальний), 140 х 190 см (полутороспальный), 160 х 200 см (двоспальний) і 180х200 см (сімейний). Нестандартного розміру являється, приміром, матрац 80х170 см

Слід знати, що худим громадянам рекомендується придбавати м’які моделі, проте в якості наповнювача не варто вибирати койру. Для людей середньої комплекції чудово підходять варіанти з блоком незалежних пружин з наповнювачем з натурального латексу, повним громадянам — жорсткі моделі цієї продукції, як пружинного, так і безпружинного типів.

Може виникнути проблема в сім’ї при виборі матраца, коли вагові категорії подружжя значно відрізнятимуться один від одного. В цьому випадку треба підібрати на двоспальне ліжко два односпальні матраци згідно з індивідуальними параметрами кожного з членів сім’ї. Проте є вірогідність, що матраци у результаті вийдуть різної висоти. З ситуації, що склалася, є два виходи: або купувати дві однакові моделі, орієнтовані на максимальну вагу одного з подружжя, або підкладати на матрац меншої висоти наматрацник.

Для тих, у кого в районі спини періодично виникають больові відчуття, рекомендується вибирати тільки м’який матрац. Він відмінно прогинається і здатний зафіксувати поперек у безпечному положенні. Жорсткі варіанти будуть чудовим вибором для людей, які випробовують дискомфорт у верхній частині попереково-крижового відділу хребта.

Для любителів поспати на животі підійде жорсткий матрац, а на боці — дуже м’який.

Таким чином, який тип матраца ви б не вибрали з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/, наслідуйте ці рекомендації, і ваше тіло відпочиватиме під час сну, надаючи вам до ранку заряд бадьорості і енергії.